«Smartphone Inc.» – нова настільна гра в лінійці ігор Dice Tower Essentials

Зіркі та далекоглядні з Вас, можливо, чули, як Том Вазель, видатний лідер, кинув бомбу в останньому епізоді «Boardgame Breakfast». Наступною грою у лінійці ігор Dice Tower Essentials стане настільна гра «Smartphone, Inc.»

Спочатку належала Cosmodrome Games і дизайнеру Івану Лашину. Основи Dice Tower Essentials — це ігри, які сам Том грав. Вони вважаються екстраординарними та представлені особисто видавцеві Arcane Wonders для роздрібної публікації.

Смартфон спочатку був показаний на Essen 2018. І, незважаючи на дуже маленький тираж, швидко став улюбленим. Чуток про передруки було достатньо. Але досі гра поки що не потрапила до списку багатьох колекціонерів.

У ті часи, коли смартфони тільки-но починали завойовувати світ, вам судилося очолити одну з найперспективніших, виробничих корпорацій у світі. Аналізувати та досліджувати попит клієнтів по всьому світу

Ігрове поле настільної гри Smartphone Inc. Джерело: anyohowgames.com
Игровое поле настольной игры Smartphone Inc. Источник: anyohowgames.com

Вийдіть зі своєї зони комфорту та постарайтеся отримати більше прибутку. Відкривши нові офіси у прилеглих регіонах. Удосконалюйте своє виробництво та досліджуйте інноваційні технології. Спробуйте взяти місцеві ринки під контроль.

Знайдіть свій власний шлях до успіху — станьте виробником елітного високотехнологічного продукту або виробником, орієнтованим на масовий ринок.

І не забудьте зберегти свої плани в секреті, якщо ви хочете виграти цю гонку. Інші компанії хочуть того ж, що й Ви: стати найуспішнішим (і найбагатшим) виробником смартфонів усіх часів!


Автор блога Dungeon - Николай Сакун

Статью написал: Николай Сакун — автор блога Dungeon