Цього літа “Ticket to Ride” святкує своє 15-річчя спеціальним випуском гри

Ticket to Ride відзначає свій 15-літній новий випуск популярної настільної гри від Алана Р. Муна, яка виходить цим летом.
Популярна настольна гра в якій необхідно прокладати шлях по Європі виграла награду «Німецька гра року» Spiel des Jahres. А в 2004 році вона розширилася з карти оригінальної гри залізних дорог США, і протянулась з Європи та до Індії.
Гра також була адаптована до цифрового додатка для ПК, мобільних та ігрових приставок. А також к предстоящему серіалу реалити-шоу. А також була адаптована для останніх компактних міських пропозицій Ticket to Ride: Нью-Йорк і Лондон.
Це не менше, це оригінальна настольна гра, яка сумела знайти місце в пантеоні сучасної класики наряду з іграми, такими як Катан і Каркассон. Гра була випущена в неймовірно великому кількості примірників (восемь мільйонів копій по всьому світу) за даними видавництва Days of Wonder.
Представлене Спеціальне издание Ticket to Ride: 15th Anniversary включає в себе першу карту США для ігор, в яких художні роботи виглядають легко оновленими. Хоча все же в значній ступені розглядається приверженність оригінальної ігри. Однак різні все-таки є — це вагончики, які тепер легко просвечиваются.
Також в ігрі Ви можете знайти чотиристраничний буклет, супутню гру, присвячену створенню Ticket to Ride. Получила нову коробку і саму гру (в честь 15-ліття гри).
Спеціальне видання «Білет на поїзд 15-річчя» вийде 9 серпня. У США це буде коштувати $ 50 (£ 41) — приблизно на £ 15 більше, ніж стандартна гра, зазвичай продається в даний час. І вдвое дешевле, чим розкішний 10-річний ювілейний набір Pandemic, випущений в минулому році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.