Гра Екос: перший континент. Відбудовуємо Землю разом

AEG анонсувала настільну гру “Екос: Перший континент”. Створену Джоном Д. Клером («Містична Долина») та Сабріною Мірамон («Фотосинтез», «Квадрополіс») та Метта Пакетта («Містична Долина», «Квест Грозового Каміння»).

Світ в «Екос» можна буде побудувати шляхом укладання тайлів, які представлені у вигляді пустелі, води та луки. Кожен гравець матиме карткову карту, яка дозволить розмістити додаткові плитки та елементи місцевості. Такі як гори, ліси або тварини, щоб населити світ.

Активація карток вимагає присутності певних елементів у світі. Кожен раунд один гравець розкриватиме жетони Елементу із Сумки Елементу, даючи всім гравцям можливість заповнити карту з їхньої таблиці. І сформувати континент для своїх цілей.

Елементи, які не можна використовувати, можуть бути перетворені на куби енергії. Або додаткові карти у руці. Або додані до вашої таблиці, щоб дати Вам більше можливостей у міру розвитку гри.

Ігровий процес в «Екос» ведеться одночасно, і всі гравці мають доступ до всіх елементів, у міру їх вилучення. Щоб активувати свої карти та побудувати світ. Кожна ігрова карта унікальна, тому світ будуватиметься по-різному в кожній грі.

Багато карток приносять гравцям переможні очки. Іноді на основі особливостей або поруч з місцем проживання. Але лише той, хто набере першим 80 очок, виграє гру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.