Огляд настільної гри «Архітектура», настільна гра «Зодчі»

Настільні ігри — це хобі у всьому світі. Не дивно, що деякі найбільші студії та видавці з розробки ігор працюють у всьому світі, доставляючи ігри на всі континенти (можливо, не в Антарктику). Так, зосередивши увагу на Східній Європі та Росії зокрема, споживачі просто зобов’язані знати таку компанію як: «Світ Хоббі», яка є найбільшим видавцем настілок на теренах СНД.

Більшість їх діяльності полягає у перевиданні топових ігор інших компаній. І ці ігри дуже часто мають великий попит. Не винятком стала і настільна гра Architectura.

«Architectura» — одна з тих непомітних настілок, що прийшли з Hobby World, яка прагне повторити успіх настільної гри The Golden Sails. Це карткова гра для 2-4 гравців, для якої потрібно близько 30 хвилин, щоб зіграти в неї. Грати найкраще 4 гравцям.

Огляд ігрового процесу

Architectura зосереджується навколо унікальної колоди карт кожного гравця. Гравцям надається чотири різні колоди. Вони всі однакові, за винятком пари карток, на яких зображені різні будівлі та варіанти гри. Гравці будуть розміщувати ці карти як структури на вулицях, що дорівнює кількості гравців.

Інший поворот гри полягає в тому, що кожну картку будівлі можна повернути на 90, 180 або 270 градусів. Це змінює значення бала картки у підсумковій оцінці. Коли будівля розташована поруч із існуючою будівлею, існує можливість повороту старої будівлі, щоб отримати або втратити переможні окуляри.

На черзі кожного гравця вони поміщають одну будівлю надвір. Потім, якщо вартість новозбудованої будівлі більш ніж удвічі перевищує вартість будівлі ліворуч, старий будинок вибуває з гри. Якщо нова будівля більш ніж удвічі перевищує вартість старої будівлі, старий будинок повертається до нижчого значення переможних очок. Якщо новий будинок має меншу вартість, ніж старий, старий будинок повертається однією значення вище. Нарешті, якщо новий будинок має значення, рівне старому, нічого не відбувається.

Що робить для більшої взаємодії є спеціальні будівельні ефекти, які відбуваються після розміщення будівлі. Ці ефекти включають можливість обертати іншу будівлю, перевертати іншу будівлю або навіть переміщати будівлю. Як правило, чим вища цінність будівлі, тим слабший ефект.

Гра триває доти, доки не залишиться лише один гравець, який зможе розіграти карту. Остаточні переможні очки потім розраховуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.