Постапокаліптична верстерн гра «Небагато і прокляті» на KS

Rock Manor Games запустили проект Kickstarter для постапокаліптичної західної настільної гри «Многі та прокляті» від дизайнера Майкла Гнада (Brass Empire, Maximum Apocalypse).

Гра заснована на багатому та захоплюючому світі з коміксів, створених Феліпе Каньо та Фабіано Невесом, а промальовка для гри взята безпосередньо з історій цих коміксів. «Небагато та прокляті найкраще можна описати як «Баффі, винищувачка вампірів». Зустрічайте серію коміксів на Старому Заході людей. Намагаються вижити у світі, де більша частина води випарувалася за ніч у таємничій апокаліптичній події ще 1840 року.

Навіть незважаючи на те, що людство, що вижило, знайшло спосіб використовувати воду, як найцінніший актив на планеті, як валюту. Виживання перетворили світ на злу пустку. І зло не лише вижило, а й перемогло.

1-4 Гравці грають роль Curse Chasers, кожен з яких починає з унікальних сильних і слабких сторін, а також асиметричної стартової колодою карт. Гравці збирають колоду без ринку, збирають свої карти з колоди покращень та вибирають, які карти залишити, а які скинути.

На гравців чекають випадкові зустрічі, вони намагаються виконати завдання, захопити нагороди та знайти надприродні артефакти. Гра в карти переміщує персонажів через сухий Тихий океан. Гравці отримують його ресурси, покращує собі статистику і, як правило, набувають популярності або ганьби.

Небезпеки ховаються по всьому світу, від грізних монстрів, які полюють на героїв, до всюдисущих надприродних сил, які проклинають персонажів.

«Залишаючись надто довго у темряві, ви трансформуватиметеся і ставатимете проклятим… у кожного проклятого є свої плюси та мінуси, але всі вони ведуть до смерті».

Гра включає 4 ігрових персонажа з двошаровими дошками персонажів. 38 стартових карток та 90 карток апгрейдів. Також у коробці знаходяться 4 монстри, карти зіткнень, магазинів, артефактів та завдань. А також безліч кубиків та жетонів. Deluxe Edition додає 60 гравірованих дерев’яних жетонів та металеву монету для першого гравця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.