3 кроки які потрібно зробити перед тим як взяти кредит онлайн

Щороку мільйони українців беруть кредити на різні потреби:

  • оплата освіти;
  • купівля автомобіля;
  • придбання квартири;
  • на розвиток власного бізнесу;
  • або просто на свої потреби.

Отримання кредиту може стати відмінним варіантом, якщо ви не хочете відкладати роками на те, що можете взяти завдяки кредитним грошам.

До речі, якщо ви хочете взяти кредит не виходячи з дому, радимо звернути увагу на компанію “Грошик”. Компанія має дуже зручний сайт, який дозволить взяти кредит онлайн не виходячи з дому!

Але перш ніж взяти кредит, важливо зрозуміти, чи зможе кредит вписатись у ваші фінанси. Декілька порад допоможуть вам зорієнтуватися в цьому процесі.

Перш ніж взяти кредит, спочатку необхідно зрозуміти, чи видасть вам його компанія. А для цього найкраще перед тим, як взяти кредит, перевірити все самому. І ось які 3 основні кроки вам потрібно буде зробити.

1. Перевірте свою кредитну історію

Хороша кредитна історія є безпрограшним варіантом: це може підвищити ваші шанси на отримання схвалення для отримання кредиту і допоможе вам претендувати на нижчу річну процентну ставку або річну процентну ставку. Ви можете перевірити свої безкоштовні кредитні звіти перед поданням заявки, щоб дізнатися, чи є якісь помилки або є щось, що ви можете поліпшити. Наприклад, погашення боргу кредитної картки може допомогти підвищити ваші кредитні рейтинги за рахунок зниження загального коефіцієнта використання.

2. Прорахуйте свій бюджет

Планування бюджету дасть вам уявлення про те, скільки грошей ви заробляєте щомісяця, куди вони йдуть і чи можете ви дозволити собі додаткові витрати.

Підрахуйте свої регулярні витрати, включаючи продукти, бензин та всі свої щомісячні рахунки. Складіть ці витрати разом. Відніміть щомісячні витрати з щомісячного заробітку. Подивіться, скільки лишиться. Чи цього достатньо для щомісячного покриття платежу за кредитом?

Ключ до успішного складання бюджету реалістичність. Якщо платіж за кредитом ледве вкладається у ваш бюджет, можливо, ви не зможете його собі дозволити. Надалі ви можете зіткнутися з пропущеними платежами, що може призвести до штрафів і надалі поганої кредитної історії. Подумайте про те, щоб зайняти менше грошей, вимагати більш тривалого терміну кредиту або знайти інший спосіб оплати своїх витрат.

3. Порівняйте варіанти

Попереднє порівняння умов у кількох кредиторів може допомогти вам порівняти варіанти позики та знайти найкращу пропозицію для вашої ситуації. Порівняйте суми позики, умови, процентні ставки та будь-які комісії, такі як комісія за видачу кредиту та штрафи за дострокове погашення.

Якщо ваша кредитна історія не відповідає вимогам одного кредитора, ви можете знайти іншого кредитора, який розгляне можливість надати вам кредит.

Що далі?

Після того, як ви перевірили свої можливості отримати кредит і розрахували деталі кредиту, переконайтеся, що ви також готові до непередбачених фінансових ситуацій. Поповнення ощадного рахунку на витрати від трьох до шести місяців може допомогти вам уникнути пропущених кредитних платежів у разі виникнення надзвичайної фінансової ситуації. Наступний крок офіційно подати заявку на отримання кредиту та використати кошти на те, що вам потрібно.

Отже, ви все прорахували, і зрозуміли, що у вас є всі шанси отримати кредит. Далі вам необхідно визначитися, в якій компанії ви хочете отримати кредит. Ідеальним варіантом буде компанія, яка зможе видати вам кредит не тільки в офісі, а й онлайн (погодьтеся, зараз це дуже актуально).

Ідеальним варіантом є компанія, про яку ми говорили раніше. Компанія “Грошик” видає кредити онлайн, має дуже зручний та багатофункціональний сайт.

На їхньому сайті ви з легкістю зможете всього за 4 кроки взяти кредит. Для цього вам потрібно:

  1. Зареєструватися на сайті.
  2. Подати заявку на кредит.
  3. Дочекатися рішення.
  4. Отримати гроші на карту.

Так що якщо ви наважилися взяти кредит на свої потреби, переходьте на посилання вище і сміливо подавайте заявку 😉