Новини партнерів

Бухгалтерські послуги в Києві

16 вересня 2005 року в Харкові Наталія Лисенко створила свою власну бухгалтерську компанію під назвою “ПАРАГРАФ”. Зростає кількість клієнтів і розширюється команда спеціалістів, тож у 2011 році було ухвалено рішення про створення ще двох компаній: ТОВ “ПАРАГРАФ-УКРАЇНА” та ТОВ “ПАРАГРАФ-УКРАЇНА”, які успішно працюють у галузі бухгалтерських послуг.

У 2013 році було засновано ТОВ “ПАРАГРАФ.UA” з надання послуг у Києві.

2019 р. Приватне підприємство “Бухгалтерська компанія “ПАРАГРАФ” було відзначено престижною нагородою “Лідер року 2018” від Національного бізнес-рейтингу України. Ця компанія посіла перше місце серед підприємств Харківської області за показником “Комплексна оцінка фінансової стабільності”.

У 2023 році група компаній “Параграф” налічує 23 досвідчених фахівця, які надають свої послуги в усіх куточках України, включно з містами, такими як Харків, Київ, Ужгород, Мукачево та інші.

Послуги

Аутсорсинг бухгалтерського обліку дає змогу клієнтам зосередитися на своєму бізнесі, а ми беремо на себе створення первинних документів, включно з рахунками, платіжками та договорами з партнерами у сфері бухгалтерії.

Наша команда забезпечує розрахунок заробітної плати, податків і внесків до соціальних фондів, а також ведення всіх інших реєстрів обліку.

Ми відповідаємо за розробку, підготовку та здачу звітності в усіх напрямках, щоб ви завжди відповідали законодавству.

Взаємодія з податковим і статуправлінням – це наша сфера відповідальності. Ми регулярно перевіряємо платежі, щоб уникнути можливих проблем.

Наша команда бухгалтерів обліку бухгалтерського діловодства і дає відповіді на всі запити, пов’язані з бухгалтерськими документами, щоб ви завжди мали доступ до необхідної інформації.

Ведення обліку для приватних бізнесменів – це принципова складова грошового управління. Ми надаємо послуги з обліку розрахункових рахунків для забезпечення точності та стабільності вашого фінансового стану.

Наша компанія надає звітність приватним підприємцям, що виконує всі податкові та фінансові зобов’язання своєчасно і відповідно до законодавства.

Ми також можемо оформити трудові договори та інші кадрові документи з працівниками, щоб забезпечити правильне управління персоналом.

Нарахування заробітної плати для приватних підприємців – це одна з ключових послуг, яку ми надаємо, щоб забезпечити вам і вашим працівникам справедливу компенсацію за їхню працю.

Ми допоможемо вам отримати плату податків і зборів, щоб уникнути можливих фінансових проблем і санкцій.

Наша команда також забезпечує отримання витягу з реєстру платників єдиного податку, що допоможе вам оптимізувати ваші податкові зобов’язання та знизити фінансові витрати.

Реєстрація фізичних осіб-підприємців (ФОП) та юридичних осіб

Консультування та аудит

Ініціативний аудит – систематичний аналіз податкових і майнових ризиків, а також ефективність роботи персоналу, проведений незалежними експертами.

  1. Експрес-перевірка стану обліку.
  2. Консультації з оподаткування.

Незалежно від того, чи маєте ви намір здійснити злиття, поділ, вилучення, приєднання або перетворення вашої компанії, ми гарантуємо повний порядок дій та ефективну реалізацію всіх основних кроків у процесі реорганізації юридичних осіб.

Ліквідація підприємницької діяльності

Повне припинення підприємницької діяльності.

Перевірка документації, обліку, підготовка пакета документів для вилучення компанії з Єдиного держреєстру.

Зміна керівника юридичної особи

Оформлення документації щодо зміни директора.

Реєстрація змін, що відбулися (зміна директора юрособи), у Держреєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Правові послуги

Проведення консультацій та надання широкого діапазону послуг з правових питань.

Відновлення бухгалтерського обліку

Комплекс дій, спрямованих на відновлення роботи компаній, упорядкування документації та налагодження звітності.

Оцінка бізнесу

Аналіз компанії та визначення її вартості. При експертній оцінці враховуються всі активи: нерухомість, обладнання, машини, запаси на складах, вкладення грошей, нематеріальних активів.

Філії в Україні

  • м. Харків, вул. Дарвіна, б. 6, 10 під’їзд
  • м. Харків, вул. Сумська, б. 108, оф. 12
  • м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, б. 7

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)