Новини партнерів

Чим наповнити колбу для кальяну?

Щоб ви отримали максимум задоволення від куріння, колба для кальянів має бути наповнена правильною рідиною. Одне з найпопулярніших питань, яке цікавить поціновувачів кальянного мистецтва, — що зробити, щоб урізноманітнити смак? Далі ми якраз і поговоримо про те, як зробити смак вашого кальяну дійсно унікальним.

Курить кальян можно только на воде?

Смакові якості диму формуються через кілька складових. По-перше, це тютюн. По-друге, роль відіграє і те, яку рідину ви заливаєте в колби кальянні. А щоб отримати новий оригінальний смак, рекомендуємо поекспериментувати з цими двома складовими.
Якщо ви вирішили курити кальян у провідному кальянному барі, фахівці готові запропонувати вам вельми оригінальні рішення залежно від того, який результат ви хотіли б отримати. Це може бути як релакс, так і відчуття свіжості. Але і в домашніх умовах ви зможете домогтися таких результатів. Про це ми і поговоримо далі.

Так, сьогодні кальяни ви можете наповнити соком, вином, молоком або алкоголем. Але не забувайте про те, що концентровані рідини необхідно розбавляти водою. Наприклад, якщо ви вирішили спробувати кальян на алкоголі, необхідно подбати про правильні пропорції. Як правило, співвідношення становить 1:7. Але бувають і сміливці, які вирішують курити кальян на чистому алкоголі. Ось тільки наслідки будуть вельми неприємними: нудота, сильне запаморочення або біль у голові. Також це спричинить подразнення слизових оболонок.

Щоб вам було простіше вибрати, чим наповнювати кальян, рекомендуємо протестувати різні рідини. Для цього вам необхідно взяти невелику кількість рідини і помістити її в колбу. Вдихнувши аромат, ви зможете зрозуміти, подобається він вам чи ні. Якщо вам варіант не підійшов, можете внести корективи.

Якщо ви вибираєте колби для кальяну на воді, можете поєднувати їх практично з будь-яким типом заправки. Але в тому випадку, коли ви вибираєте іншу рідину, варто оцінити, наскільки вона поєднується з ароматом вашого тютюну. Керуйтеся здоровим глуздом і вашими особистими уподобаннями.
Незалежно від того, ви вибрали кальян на молоці або будь-яку іншу рідину, приділіть увагу чистоті води. Від цього багато в чому залежить смак тютюну. Наявність у воді водопровідного хлору гарантовано зіпсує вам задоволення від куріння. Тому використовуйте тільки фільтровану воду. Якщо ви будете дотримуватися цих простих рекомендацій, зможете створити приголомшливий смак тютюну.

Найпопулярніші рідини для кальяну

Щоб урізноманітнити смак кальянного диму, рекомендуємо почати з використання різних соків. Ви отримаєте вкрай цікавий ефект, якщо смак і аромат соку дублюватиме смак тютюну. Крім того, якщо тютюнова суміш має неприємний присмак, його можна легко замаскувати за допомогою правильно підібраного соку.

Багато поціновувачів використовують для заправки молоко. Воно дає дуже приємний вершковий смак. Але не обійшлося і без недоліків. Головним є те, що молоко в процесі куріння піниться. Це призводить до того, що шланг з часом забивається. Тому рекомендуємо розбавляти молоко водою. Таким чином ви отримаєте приголомшливий смак і зможете нейтралізувати цей неприємний мінус.

Якщо ж ви хочете домогтися дійсно унікального смаку, рекомендуємо спробувати кальян на алкоголі. Але не варто додавати в кальян чистий алкоголь. Адже, як і було написано вище, не обійдеться без негативних наслідків.

Як бачите, варіантів — безліч. Але якщо у вас досі немає курильного пристосування вдома, підібрати оптимальний варіант допоможе магазин кальянів.

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)