Новини партнерів

Чому варто вести свій блог?

У століття соціальних мереж складно уявити, що ведення блогу на сайті може щось змінити. Хіба хтось зараз веде такі блоги? У цій статті ми поговоримо про те, яке значення має блог для розвитку бізнесу і чому варто почати його вести вже зараз.

Останні дослідження говорять про те, що компанії, які мають активні блоги, закривають більше лідів, а це говорить про те, що блогінг все ще залишається активним інструментом, який дає змогу вам отримувати максимум користі для свого бізнесу.

Чому варто почати вести свій блог?

Підвищення трафіку. Для будь-якої компанії важливо, щоб про неї говорили, щоб люди її впізнавали і вибирали саме її товар. Однак, варто розуміти, що дізнатися з реклами або побачити по телевізору це одне. А користувачі, які приходять з блогів, вже більш лояльно налаштовані до вас і можуть одразу стати вашими клієнтами, адже вони вже знайомі з вашим брендом і тим, як ви підходите до своєї роботи.

Блогінг дає змогу заявити про себе з мінімальними витратами. Саме тому його обирають як невеликі компанії, так і компанії гіганти.

Люди читають те, що їм близьке, тож коли бог компанії відповідає на ці запитання і привертає їхню увагу, то одразу можна говорити про те, що такий клієнт буде зацікавлений у вас.

  1. Важливо не закидати ведення блогу. Що частіше ви публікуєте статті, то більше шансів, що врешті-решт оберуть саме вас і дізнаються про ваш бренд.
  2. Крім того ведення блогу дає змогу збільшити генерацію лідів. Кожен відвідувач блогу може стати вашим покупцем, все залежить лише від того, наскільки відповідально ви підходите до вибору тем у блозі та як експертно відповідаєте на поставлені запитання. Завоювати лояльність покупця – головне завдання блогу, і якщо ви з ним впораєтеся, то клієнт точно до вас прийде.
  3. Створення клієнтської спільноти найкраще здійснити через блог. Ви знаходите теми, які їх турбують, допомагаєте розібратися в питаннях, що цікавлять, все це і є тим важливим клієнтським акцентом, на який варто звертати увагу.
  4. Варто пам’ятати, що не всі ваші відвідувачі блогу добре розбираються в темі. Тому чим простіша мова, якою ви спілкуєтеся з потенційним відвідувачем, тим краще для вас. Для ведення блогу чудово підійде сайт на вордпрес і для нього вам варто вибрати wordpress хостинг.

Як бачите, розвиток свого блогу для компанії – це чудовий ресурс, який дає змогу зробити ваш бренд більш впізнаваним і затребуваним. Це дасть вам змогу знайти свою лояльну аудиторію і залучити її на свій сайт.

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)