Новини партнерів

Де в Києві купити калауд для кальяну

Ви напевно бували в кафе і антикафе, де можна пограти не тільки в настільні ігри. Але і пограти на приставці. А в деяких і покурити кальян… Але це не завжди зручно, погодьтеся грати і курити кальян, в приміщенні, де багато людей. Вони можуть і обуритися, мовляв Ви їм заважаєте.

Вирішенням цього питання стане куріння кальяну вдома! Та й настолок ми думаємо у Вас вдома предостатньо. Так що вперед, за покупкою кальяну. А ми тим часом розповімо Вам, що потрібно зробити, щоб Ваші гості були в захваті від приготовленого Вами кальяна.Советуем не пошкодувати грошей на сам кальян, і відвідати кращий кальянний магазин Київ – Smoke Gadgets. Адже як показала практика часто люди купують маленькі кальяни, що дуже неправильно. Відмінно куриться і виглядає презентабельніше кальян з шахтою не менш ніж 40 см. Також рекомендуємо купити калауд (це таке пристосування, яке ставиться поверх чаші, де розміщений тютюн).

Який є невід’ємною частиною процесу куріння кальяну. Вам скаже про це абсолютно будь-який професійний кальянщик. А ще скаже, що фольга це вже минуле століття. І буде правий, адже добитися хорошого спека можна тільки завдяки цьому пристосуванню.

Зроблено калауд з жаростійкого алюмінію, і прекрасно тримає температуру. Власне кажучи для цього його і придумав засновник компанії Kaloud Inc Реза Бавар. Це американське ноу-хау вперше побачило світ у 2012 році. І всього за кілька років стало мега популярним.

На сьогоднішній день, найпопулярнішими моделями калаудів є:

  1. Перший прототип калауда – Kaloud Lotus.
  2. І більш сучасний і покращений – Kaloud Lotus 2.

Калауди використовують у всіх кафе, ресторанах … Та й по суті скрізь, де є професійні кальянщики, які знають, як зробити хороший кальян! Саме тому ми і радимо при покупці кальяну не пошкодувати грошей на хороший калауд. Адже з цим пристосуванням, Ви забудете про такі проблеми як підгоряння тютюну, потрапляння попелу в чашу з тютюном. А також проблемну (як це було раніше), заміну вугілля.

Якщо хочете придбати якісний калауд, ми б рекомендували в інтернет-магазині smokegadgets.com.ua. На сайті компанії Ви знайдете більше 800 позицій якісних і перевірених часом кальянів і аксесуарів. А також безліч корисних статей, для початківців і професійних кальянщиків. Хочете отримати справжній кайф від кальяну? Купуйте кальяни та аксесуари у професіоналів своєї справи, компанії Smoke Gadgets.

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)