Новини партнерів

Дитячий відпочинок в Україні: що потрібно знати і де найкраще відпочивати

Всі ми були колись дітьми, і знаємо, що таке активних відпочинок, і яку користь він несе для організму людини. Саме тому нас батьки практично щоліта відправляли в табори (найчастіше на море), щоб підвищити імунітет, і просто відпочити .

Але часи змінюються, і звичайні дитячі табори вже не так стали актуальні. Так як поїздка в один і той же табір зазвичай набридає дітям. Саме тому сьогодні стала дуже популярною така послуга, як дитячий відпочинок в Україні.

Останнім часом великою популярністю стали користуватися поїздки в приватні, європейські табору, і інші цікаві місця, де можна приємно провести час. Для того щоб організувати таку поїздку, батьки зазвичай звертаються в туристичні агенції. Однією з найбільш надійних і більш затребуваних туристичних компаній, які можуть організувати канікули вашої дитини, є компанія «Еліта тур». А на сайті компанії ви зможете дуже швидко підібрати програму відпочинку для вашого улюбленого чада.

Чому варто вибрати компанію «Еліта тур»

На це є кілька причин. Розглянемо їх детальніше:

  1. По-перше, це великий вибір турів. Ви можете подарувати вашій дитині поїздку в будь-яку частину Європи (детальніше з турами ви можете ознайомитись в розділі «Каталог програм»).
  2. Ви можете самі вибрати час року, коли краще дитині поїхати відпочивати: зима, весна, літо, осінь.
  3. Вам практично не потрібно буде виділяти дитині додаткові гроші. У таборі вашої дитини будуть годувати 3 рази в день.

Однак на такі потреби як похід в музей, атракціони і т.д., необхідно все-таки буде виділити трохи грошенят. В іншому, якщо це буде у вас перша поїздка, такі деталі краще узгоджувати у менеджера компанії, вас все детально розкажуть і розпишуть.

Також до переваг даної компанії можна віднести і те, що вони вже більше 20 років успішно займаються організацією відпочинку дітей, в найкращі дитячі табори. А кількість турів куди можна відправитися відпочити просто вражає – понад 150.

Тільки Європа або й Україна теж?

Звичайно Європа це добре, але і в Україні є шикарні місця, де ваша дитина і прекрасно відпочине, і отримає масу незабутніх емоцій. У каталозі компанії ви можете вибрати тури, в залежності від типу відпочинку, або ж сезону.

Якщо вибирати тур по типу відпочинку, то можна відправитися в Карпати, Тернопіль, Київські кручі, на фабрику ялинкових прикрас, Прикарпатті.

Влітку ж ви можете надати дитині відпочинок:

  • в таборі: «STAR TIME»;
  • в літньому таборі «Бригантина» (м.Скадовськ);
  • табір в Конча-Заспі «Пролісок».

Це тільки частина тих чудових місць, де ваша дитина зможе відпочити і оздоровитися. Більш детально з турами можна ознайомитись на сайті компанії, який вказаний вище. Сміливо переходьте за посиланням, і вибирайте відпочинок, який буде до душі вам і вашій дитині.

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)