Новини партнерів

Інструменти догляду за бородою і вусами

Жоден справжній бородач не з’явиться в громадськості, не приділивши належної уваги своїй щетині. Це завдання вимагає постійної наявності під рукою відповідного інструменту. Якщо на початку свого шляху вирішили розчісувати рослинність на обличчі звичайним гребінцем для волосся, то вже знаєте, наскільки це незручно.

Зважаючи на правильний догляд за бородою, щоденне розчісування стає запорукою для її привабливого вигляду, здоров’я та доглянутості. Ігнорування такої простої процедури може призвести до незворотних наслідків: пошкодження волосся, роздільні кінці, втрата волосся.

Барбершоп Brone пропонує своїм клієнтам професійну допомогу у виборі ідеального стилю бороди та забезпечує високоякісний догляд за нею. Важливо пам’ятати, що обраний стиль бороди повинен гармоніювати з загальним зовнішнім виглядом клієнта та виражати його особистість. Більше інформації про доступні послуги Brone можна знайти на їхньому офіційному веб-сайті за посиланням https://barberbrone.com.ua/.

Особливості догляду та вибір інструментів залежать від типу щетини та її густоти.

Види щіток для бороди

Гребінець. Це плоский гребінець з частими та плоскими зубцями. Зазвичай використовується для короткої та прямої щетини. При виборі такого аксесуару важливо звернути увагу на якість виконання: відсутність задирок та гострих кінчиків, які можуть пошкодити волосся, травмувати шкіру та викликати подразнення (як для шкіри, так і для самого бородача).

Розкладні гребінці для бороди. Фактично, це ті ж самі гребені, але компактнішого розміру. Зручний футляр, подібний до того, що використовується для небезпечних бритв, дозволяє з легкістю брати їх із собою. Вони не забруднюються в кишені або сумці, забезпечуючи захист обличчя від шкідливих бактерій, пилу та інших алергенів. Ми вже з дитинства знаємо, що чистота – це гарантія здоров’я!

Щітка для розчісування бороди та вусів. Цей інструмент суттєво відрізняється від гребеня і має плоску основу зі щетиною – штучною або натуральною. Щітки частіше використовують власники густої, довгої або кучерявої щетини. При виборі важливо звернути увагу на зручність тримання: основа повинна зручно лежати в руці. Доцільним є вибір природних матеріалів. Натуральна щітка для вусів, бороди та волосся не електризує їх і не подразнює шкіру. Варто розглянути вибір щетини з дикого кабана – це чудовий варіант.

Гребінець для стайлінгу. Багато барберів користуються таким інструментом. Він має заокруглену кутову форму і, крім основної функції, допомагає створювати контури бороди.

Якщо ви віддаєте перевагу салонним процедурам та довіряєте барберам, то стайлінгові інструменти та інші професійні аксесуари для бороди та вусів вам може і не знадобитися. Достатньо мати якісну та зручну щітку.

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)