Новини партнерів

Як заробити в інтернеті? 5 перевірених способів

Бажаєте знати, як заробити в інтернеті? Продовжуйте читати, тому що ви знаходитесь у правильному місці. Мета цієї статті – перерахувати 12 високооплачуваних способів швидкого заробітку в інтернеті в Україні. Наші редактори орієнтувалися на українців, які мали вільний час. Студенти та домогосподарки також вітаються. Багато з цих методів показують вам, як заробляти гроші в Інтернеті безкоштовно, сподіваюся, ви зможете використовувати хоча б один з них, щоб заробити додаткові гроші або навіть допомогти створити додатковий пасивний дохід.

Пандемія змусила компанії звільняти людей – це довелося робити навіть провідним міжнародним компаніям. З іншого боку, деякі люди звільнилися зі своєї роботи — основною причиною цього був страх заразитися вірусом. Безпрецедентний рівень безробіття вразив кожну країну світу. Більшість людей звернулися до інтернету в пошуках роботи, що добре оплачується. Насамперед, давайте поговоримо про переваги додаткового заробітку в Інтернеті.

Переваги заробітку в Інтернеті

Онлайн-робота та підробіток мають багато плюсів. Наступні причини роблять його вартим. Перша перевага полягає в тому, що ви працюєте вдома (або де завгодно). Поки у вас є підключення до інтернету, ви можете заробляти гроші в Інтернеті навіть коли відпочиваєте на пляжі.

Крім того, у вас є незалежність робити все, що ви хочете. Бажаєте дивитися улюблений серіал під час роботи? Хочете провести час із сім’єю, заробляючи? Ви можете зробити все, що ви можете подумати! 

Гнучкість — ще одна значна перевага онлайн-роботи. Ви можете працювати рано вранці або пізно ввечері. Єдине, що ви повинні турбуватися, це крайній термін, який ви повинні встигнути.

Можливість – одна з найбільших переваг! Завдяки охопленню, яке у вас є в Інтернеті, майже будь-яка людина у світі, ви миттєво отримуєте доступ до майже безмежних можливостей та величезного цільового ринку. Це дозволяє людям прискорити процес та швидко заробити гроші завдяки «миттєвому» характеру цифрового світу. Він також унікальний тим, що це один із небагатьох способів заробити хорошу суму без великих початкових вкладень. Читайте далі, щоб дізнатися, як заробити гроші в інтернеті, нічого не платячи!

Нарешті, ви самі собі бос. Чи треба сказати більше?

Як швидко заробити гроші в Україні?

Ось 5 перевірених способів швидкого заробітку в інтернеті вже сьогодні:

1. Заведіть блог

Комусь ведення блогу може здатися хобі, але це цілком законний спосіб заробітку в Інтернеті. Фактично, це був один із перших способів заробити реальні гроші в Інтернеті з моменту появи Інтернету. Створення успішного блогу – один із найкращих способів отримання пасивного доходу в Інтернеті. Ви можете розглядати ведення блогу як підробіток або повноцінну кар’єру. Що найкраще у веденні блогу, так це те, що ви самі керуєте своїм часом, що для деяких може бути гострим мечем.

Деякі з вас можуть запитати, як блог приносить гроші. Що ж, гроші від успішного блогу із пристойним трафіком можуть надходити з різних потоків. Найпростіший спосіб, яким блог може заробляти гроші, – це реклама, що відображається на його сторінках. Розміщення реклами від Adsense, Mediavine та PropellerAds у вашому блозі буде приносити вам гроші залежно від вашого поточного трафіку. Інші способи заробітку на блогах включають платні чи спонсоровані публікації, партнерський маркетинг, продаж власних продуктів. Успішні блоги з великою кількістю відвідувачів можуть забезпечити дуже гарне життя. Дізнайтеся більше про те, як почати вести блог.

2. Запустіть канал на YouTube

Усі ми чули про YouTube. Це був популярний веб-сайт для розваг, навчальних посібників та всього, що пов’язане з відео. Ви коли-небудь думали, скільки грошей відомі зірки YouTube заробляють на рік, створюючи відео? Ви навіть можете почати просто знімати та завантажувати відео зі свого мобільного телефону, хоча ми рекомендуємо використовувати камеру вищої якості, якщо це можливо. Що ж, найкращі зірки YouTube, такі як Ryan’s Toy Review, Mr Beast, Dude Perfect та інші, щорічно заробляють мільйони! І ви також можете це зробити!

Ви можете подумати, що вже надто пізно для таких людей, як ви, які пізно почали заробляти стільки грошей. Що ж, ніколи не пізно розпочати. Невеликі ютубери з десятками тисяч переглядів відео, як і раніше, непогано заробляють. Єдине, що потрібно зробити, це створити якісний контент, який відображає інтереси людей. Буде корисно, якщо ви зможете просувати відео на декількох платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, Twitter і т. д. Дізнайтеся більше про те, як заробити на YouTube.

3. Друкувати за готівку

Якщо ви швидко друкуєте, чудово слухаєте та вільно розмовляєте англійською, ви можете спробувати розшифрувати аудіо. Отже, що таке транскрипція? По суті, розшифровка – це перетворення аудіофайлів на текст. Робота з розшифрування онлайн оплачується або за 1000 слів, або за годину аудіо. Ви можете заробляти гроші в залежності від вашої продуктивності та продуктивності на день. Вам вирішувати, чи хочете ви привласнити більше чи ні.

Завдання з розшифровки характерні як носіїв англійської, але й інших мов. Знання інших основних мов, таких як іспанська, китайська або французька, може надати вам перевагу перед іншими. Найбільш відомі веб-сайти для розшифрування вакансій включають Rev, TranscribeMe та GoTranscript.

4. Дропшипінг

Дропшипінг схожий на власний онлайн-бізнес, але без клопоту, пов’язаного з відстеженням запасів та логістикою. В даний час дропшиппінг є тенденцією, до якої всі хочуть приєднатися. Отже, як працює дропшипінг? Дозвольте мені надати приклад. Ви знайшли постачальника товару, який коштує всього близько 300 рублів (включаючи доставку). Покупець купує товар за 500,00 руб. Ви сплачуєте постачальнику за відправку товару вашому клієнту. Як тільки клієнт отримує продукт, ви тільки-но отримали прибуток у розмірі 200,00 рандів від цього єдиного продукту. А тепер уяви, якщо ти продаси тисячі таких?

Як почати дропшипінг? Перш за все, вам потрібний продукт та веб-сайт. Необхідно зробити сайт максимально інтуїтивно зрозумілим, щоб відвідувачі купували товар. Після того, як ви закінчите налаштування, вам знадобляться відвідувачі та потенційні клієнти для покупки продукту. У цьому випадку реклама товару з посиланням на сайт – єдиний вихід. Ви можете просувати свої продукти через Facebook, Google, Instagram. Дізнайтеся більше про те, як розпочати дропшипінг в Україні.

5. Спробуйте фріланс

З початку пандемії багато людей втратили роботу. Внаслідок цього у всіх країнах спостерігається зростання рівня безробіття. І у поєднанні з усіма блокуваннями та карантинами всі застрягли у своїх будинках. Водночас, кількість вакансій для фрілансерів в Інтернеті різко зросла.

Є багато різних робіт, які ви можете виконувати в Інтернеті, наприклад, онлайн-писемні роботи, робота як віртуальний помічник, цифровий маркетинг, графічні дизайнери та багато іншого. Я рекомендую спробувати позаштатну роботу, в якій у вас вже є досвід. Це надасть вам перевагу перед іншими фрілансерами. Онлайн-платформи для фрілансерів включають Upwork, Fiverr, Flexjobs, Freelancer.com та багато інших. Багато компаній також розглядають можливість використання позаштатних співробітників для деяких своїх попередніх ролей.

Де знайти роботу фрілансеру

Upwork — один з найбільших веб-сайтів для фрілансерів в Інтернеті, орієнтований на довгострокові контракти як з погодинною оплатою, так і з фіксованою оплатою.

Fiverr — ще один популярний сайт фрілансерів, вони часто просять фрілансерів пропонувати послуги більш орієнтованим на продукт способом із фіксованими цінами.

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)