Новини партнерів

Як обрати спортзал або фітнес клуб

Карантин практично закінчився, а це значить що пора подбати і про своє здоров’я. А що для цього потрібно? Вірно! Вибрати спортзал, в який буде не тільки приємно ходити, але і продуктивно.

Рекомендуємо звернути увагу на фітнес клуб “Гран Прі” https://grand-prix.ua/

Ми ж, дамо Вам декілька порад як же все-таки правильно вибрати фітнес клуб:

  1. Кваліфікований персонал. Виберіть клуб з кваліфікованими інструкторами. Вони зможуть зрозуміти яка вам необхідна програма і необхідних запобіжних заходів. Якщо є кілька кваліфікованих людей, це плюс, це означає, що в клубі завжди знайдеться хтось, хто може вам допомогти. Наприклад, на сторінці фітнес клубу Гран Прі “Тренери”, ви зможете побачити детальну інформацію про кожного тренера і його досягнення.
  2. Гостинний і уважний і ввічливий персонал. Не хвилюйтеся, Ви не будете єдиним, переступив поріг фітнес-клубу, адже вони призначені не тільки для бодібілдерів, і будуть мати безліч програм, які підходять саме вам. Ви повинні мати можливість отримати пораду і індивідуальну допомогу.
  3. Чистий і добре обладнаний. Якщо ви бачите сумнівні гардеробні, брудні душі, підозрілі килимки або потерті рушники: біжіть! Хороший клуб поважає своїх членів і їх здоров’я; він забезпечує їх чистими рушниками і навіть пульсометра. Що важливо, так це обладнання для тренування серцево-судинної системи. Якщо їх кілька, ви гарантовано знайдете один безкоштовний. Для нарощування м’язової маси ви будете дотримуватися більш легких ваг, тому переконайтеся, що вони доступні. До речі, на сайті “Гран Прі”, перед відвідуванням клубу, Ви можете пройти віртуальний тур. Не кожен клуб може таким похвалитися, вірно?
  4. Легкодоступний. Хоча тренажерний зал або клуб, розташований поруч з місцем вашого проживання (з паркувальними місцями, якщо ви їдете пішки), є найкращим, не обов’язково вибирайте той, який найближче до вас. Порівняйте всі спортивні зали та клуби на пристойній відстані від вас і їх об’єктів.
  5. Доброзичливий. У всіх нас є свої ідеї гарної атмосфери. Вирішіть, який час дня вам підходить для тренувань: ви б вважали за краще займатися з іншими людьми похилого віку або людьми різного віку? Як щодо того, щоб в спортзалі стало трохи тихіше, і, можливо, там більше місця для тренування? Відвідайте клуб в НЕ пікові години, щоб скористатися наявністю персоналу. Зазвичай в другій половині дня або рано вранці ви можете мати в своїй розташуванні весь тренажерний зал або фітнес-клуб.
  6. Нарешті, спробуйте. Сплатіть кілька вправ перед оформленням річної передплати, і не соромтеся цікавитися різними курсами, пропонованими на місці, з радою персоналу.

Ще сумніваєтеся? Ну тоді ось Вам ще кілька доводів чому Вам просто необхідно піти в спортзал або фітнес клуб.

Навіщо ходити в спортзал?

Аргументи на користь походу в спортзал або фітнес-клуб включають в себе той факт, що це дасть вам доступ до необхідного обладнання, поруч з вами будуть працювати інші люди, і у вас буде доступ до порад професіоналів.

Тренажерні зали та фітнес-клуби відкриті протягом встановленого часу і тому пропонують вам запланований час для занять. Будуть також можливості спробувати інші види діяльності, такі як їзда на велосипеді, веслування або біг на біговій доріжці (ідеально підходить для дощових днів!) Або заняття, такі як йога, розтяжка, тай-чи і пілатес.

А як щодо аргументів проти походу в спортзал?

Ви будете тренуватися з іншими людьми або на публіці, і там буде звучати спітніла атмосфера і музика, подобається вам це чи ні. Є певний час, коли ви можете займатися спортом або відвідувати заняття. Ви можете не ходити в спортзал, якщо виявите, що необхідно дотримуватися строгість, бути акуратними і точними у своїх рухах і мотивувати себе до самостійних тренувань.

Ритм і регулярність

Переваги оформлення передплати в тренажерному залі чи фітнес-клубі полягають в тому, що ви можете піти в клуб на 30 хвилин і витратити час на тренування, ви навіть можете спробувати себе у веслуванні або в класі по розтяжці.

Переконайтеся, що ви тримаєте стійкий темп і будьте обережні, щоб не зосередитися на веслування, педалях або біговій доріжці ваших сусідів. Дух змагання корениться в кожному з нас, але не дозволяйте йому без необхідності виходити на перший план.

Сподіваюся дана стаття допомогла Вам зрозуміти, на що варто звертати увагу при виборі фітнес клубу. А якщо у Вас все-таки залишилися питання – переходьте за посиланням вище, там ви знайдете ще більше інформації.

Mykola Sakun

Засновник і автор блогу dungeon.com.ua. Пишу на теми що цікаві як користувачам сайту, так і для мене. Написав більш ніж 1000 статей на різні теми. Сподіваюсь на ваші відгуки про статті, в коментарях ;)