Як вибрати дитячий самокат: види, популярні моделі та поради молодим батькам

Зміст статті

 1. Види дитячих самокатів.
 2. Якого виробника вибрати?
 3. Поради молодим батькам, які вирішили придбати самокат дитині.

Сучасні батьки як ніхто інший замислюються над тим, щоб їхня дитина проводила якнайбільше часу не з гаджетами, а на свіжому повітрі.

Як показує особистий досвід, все більше батьків купують різноманітні настільні ігри, іграшки, велосипеди, м’ячі, машинки на радіокеруванні. І інші іграшки, у які можна грати на вулиці. Адже прогулянки на свіжому повітрі такі корисні.

Однак, мало хто знає, що одним з найкращих способів “витягнути” дитину на вулицю є:

 • роликові ковзани;
 • велосипеди;
 • самокати;
 • пенні борди.

Про те, як вибрати роликові ковзани, можна почитати в цій статті. Там ви знайдете багато корисної інформації.

А в цій статті ми розповімо вам про те, як вибрати дитячий самокат, і які є види. Також ви дізнаєтесь як правильно вибрати дитячий самокат та поради молодим батькам, які вирішили придбати дитині самокат.

Види дитячих самокатів

У багатьох батьків при виборі самокату найчастіше виникає питання, який самокат вибрати. Відповідь на це питання дуже проста — самокат найкраще підбирати під певний вік та комплекцію дитини.

Таким чином самокати поділяються на такі види:

 1. Для най менших. Для дітей віком від 1,5 до 3 років.
 2. Для дітей віком від 3 до 5 років.
 3. Для дітей від 5 років та старше.

Самокати для найменших (для дітей віком від 1,5 до 3 років). У такому віці діти зазвичай важать небагато, а зріст може досягати 95 см. Тому для дітей такого віку зазвичай радять купувати самокати із трьома чи чотирма колесами.

Такі самокати найчастіше виготовляються із пластику. Колеса у такого самокату великі і зазвичай їх три чи чотири. Це зроблено спеціально для того, щоб самокат був стійкий. Платформа також спеціально розширена, щоб дитині було зручно стояти на самокаті.

Як показує особистий досвід, і статистика продажів найбільшим попитом серед молодих батьків користуються триколісні самокати. І причин для цього кілька:

 1. Такі самокати мають дуже яскравий та помітний колір.
 2. Різні “мигалки та пищалки”, які допоможуть визначити де ваша дитина.
 3. Для таких самокатів зазвичай передбачено різні кошики для іграшок.

Для дітей віком від 3 до 5 років. Купуючи самокат для дітей такого віку, варто знати, що у дітей у такому віці координація розвинена краще. Тому для цього віку найкраще купувати триколісний та двоколісний самокат.

Корпус таких самокатів виготовлений з міцнішого матеріалу — найчастіше їх алюмінію. На таких самокатах є задні гальма, але в деяких є і на передніх ручках. Однак самокати з такими гальмами варто брати в тому випадку, якщо ваша дитина не плутає де право, а де ліво.

Для дітей від 5 років та старше. У цьому віці діти вже впевнено стоять на ногах і їм буде цікаво спробувати їздити більш високою швидкістю. Саме тому для такого віку молодим батькам радять купувати самокати на двох колесах.

Такі самокати виготовлені з металу, а сама конструкція дозволяє їх складати та брати із собою куди завгодно.

Якого виробника вибрати?

В інтернеті чимало магазинів, готових запропонувати різноманітний асортимент. Від китайських до самокатів українського виробництва. Однак, якщо ви все-таки надумали зробити покупку в інтернеті, радимо звертати увагу на наявність сертифікатів.

Купуючи ж таку річ як дитячий самокат у магазині, дивіться на матеріал, з якого він зроблений. Адже саме від цього залежить, як довго він прослужить.

Поради молодим батькам, які вирішили придбати самокат дитині

Самокат це мабуть найкращий спосіб відвернути дитину від гаджетів, також — весело провести час разом. Або, чудова нагода подарувати дитині незабутні емоції.

Однак, перед тим як купувати самокат, слід прочитати всі перераховані вище поради. Але варто прислухатися до вибору дитині. Адже саме для нього буде зроблена ця покупка. І не варто забувати, що саме від того сподобається дитині самокат чи ні — залежить, буде вона на ньому кататися, або ж віддасть перевагу іншому заняттю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.