Огляд настільної гри Minecraft Dungeons

Коли у 2009-му році з’явилася перша версія Minecraft, її автор і припустити не міг, що проект стане неймовірно популярним. На даний момент франшиза є цілим всесвітом, в рамках якого регулярно з’являються нові проекти. Одним із таких став Minecraft Dungeons, який здобув чималу популярність серед шанувальників всесвіту. Анонс проекту відбувся у вересні 2018-го, а за півтора року відбувся повноцінний реліз. В оригінальній версії проекту доступний один масштабний світ, що містить велику кількість підземель. Проте поступово розробники випустили доповнення, які збільшили кількість світів до трьох.

Ігровий процес

Перш ніж купити Minecraft, minecraft gift code Dungeons, краще ознайомитись з геймплеєм проекту. Гра принципово відрізняється від класичного Майнкрафт. Тут гравцям належить відправлятися в підземелля, що рандомно генеруються, в яких їм потрібно збирати корисні предмети, зброю, а також боротися з великою кількістю ворогів. Зачищати печери можна як один, так і в компанії трьох друзів.

Відмінними рисами від оригінальної гри є відсутність можливості крафту та руйнування локацій. Оскільки всі підземелля генеруються рандомно, усередині геймерів може чекати все, що завгодно. Розробники додали до проекту велику кількість ворогів, а також понад 250 унікальних артефактів. Що примітно, на початку шляху у гравця нічого очікувати, і тому йому потрібно якнайшвидше відшукати предмети, які допоможуть йому вижити.

При створенні проекту автори надихалися іншою популярною франшизою – The Legend of Zelda. І при проходженні досвідчені геймери легко зможуть знайти схожі риси між двома іграми.

Сюжет

Minecraft Dungeons розповідає історію невеликого поселення, на яке раптово нападають різні противники, керовані архізлодіянином. Гравцям пропонується стати на захист поселення і відшукати негідника, вирушивши до підземелля.

Гра має класичну для серії графіку та моделі, що складаються з блоків. Проте розробники додали чимало цікавих кат-сцен, які не притаманні оригінальній грі.

Оцінки

Проект був добре прийнятий ігровими критиками. Середня оцінка Minecraft Dungeons склала 7,8 балів, а продаж досить швидко перевищив кілька сотень тисяч копій. Гравці залишилися задоволені проектом та провели у ньому велику кількість годин.

Якщо вам потрібно Minecraft gift code, то отримати його ви можете за посиланням за вигідною ціною. І тоді вже сьогодні ви зможете вирушити у захоплюючу подорож підземеллями в улюбленому всесвіті.