Savefromnet: найкращий сервіс щоб скачати відео з ютюб

Друзі, сьогодні ми б хотіли з Вами поділитися одним секретом, який на жаль, знають не всі. Це спосіб зручного і швидкого скачування музики і відео з інтернету.

Як Ви вже зрозуміли з назви статті, мова піде про такий сервіс як SaveFrom.Net. Ті хто вже користувався цим сервісом, з упевненістю зможуть дати втішну оцінку роботі цього сайту або розширенню для браузера. Ті ж хто ще не користувався цим диво-сервісом — дочитайте статтю до кінця, і Ви дізнаєтеся як можна з ютюб скачать відео, або музику з інтернету.

Перейшовши на сайт сервісу, Ви можете спочатку загубитися на ньому, і спробувати покинути сайт. Але повірте, робити це не варто, так як насправді користуватися даним сервісом дуже посто. І зараз ми Вам розповімо як саме.

Як завантажити відео з ютюб за допомогою сервісу SaveFrom.net

Для того щоб скачати відео з ютюб, необхідно спочатку скопіювати посилання на відео. Це можна зробити 2 способами:

Копіювати посилання в адресному рядку Вашого браузера.

Натиснути правою кнопкою мишки на відео, і скопіювати його посилання.

Після цього переходимо на сайт сервісу, який нам допоможе завантажити обране відео. Знаходимо там поле, в яке потрібно вставити посилання. Вставляємо його. Після чого Ви зможете також побачити скріншот відео з youtube. Це певного роду підказка, яка вкаже Вам чи саме Ваше відео буде завантажено. Якщо ж картинка інша, варто скопіювати посилання еще раз, і повторити дії.

Коли Ви переконалися що сервіс підтягнув саме те відео, яке Ви хочете завантажити, натискаємо зелену кнопку “Завантажити”. Після цього на Ваш комп’ютер буде завантажено відео. Ось так. Все дуже просто, а головне — швидко!

Як завантажити улюблену пісню з інтернету

З огляду на те, що у всесвітній мережі інтернет не так багато соціальних мереж, де можна зберігати підбірку улюбленої музики, ми розповімо Вам як скачати музику з Вконтакті.

Для того щоб завантажити улюблену пісню з vkontakte необхідно встановити додаток сервісу SaveFrom.net. Після чого потрібно перейти на свою особисту сторінку у Вконтакті, і знайти синю стрілку. Яка і дозволить Вам завантажити улюблену пісню.

Як бачите завантажувати відео і аудіо за допомогою сервісу SaveFrom.net досить просто. Всього кілька кліків і скачаний файл у Вас на комп’ютері! Особисто ми цим сервісом досить часто користуємось, так як він допомагає нам скачати відео-обзори як грати в ту чи іншу настільну гру. Саме тому ми радимо і Вам скористатися цим сервісом і відчути його переваги.